Commissies

Bestuur

Naam Functie E-mail
Vacature Voorzitter voorzitter@das-delft.nl
Juliët van Oudenhoven Secretaris secretaris@das-delft.nl
Günter Weber Penningmeester penningmeester@das-delft.nl
Mariet Lohman Algemeen bestuurslid  
Peter van Geel Algemeen bestuurslid  

Jeugdcommissie

Naam Functie E-mail
Gijs Lutje Schipholt Voorzitter jeugdcommissie@das-delft.nl
Ronald Jurgens    
Astrid Stift    
Iris Lindner    
Annette Jurgens    
Vacature    

Jeugdkamp

Naam Functie E-mail
Edward van Ruiven   jeugdkamp@das-delft.nl

Kantinecommissie

Naam Functie E-mail
Ronald Jurgens Voorzitter kantinecommissie@das-delft.nl
Linda van der Spek    

Kascommissie

Naam Functie E-mail
Henk van der Sman    
Raymond de Groot    

Ledenadministratie

Naam Functie E-mail
Olga Meijer   leden@das-delft.nl

Public Relations

Naam Functie E-mail
Vacature   pr@das-delft.nl

Sponsorcommissie

Naam Functie E-mail
Rienk Bijlsma Voorzitter sponsorcommissie@das-delft.nl
Vacature    

Takenrooster

Naam Functie E-mail
Marjon van der Vegt   rooster@das-delft.nl
Nadine de Lijser    

Technische Commissie

Naam Functie E
Vacature Coördinator heren senioren tc@das-delft.nl
Barbara Schnoeckel Coördinator meisjes  
Rik Feijge Coördinator teams MU14-MU18  
Bas Lagendijk Coördinator teams Instroom/U10/U12  
Edward van Ruiven Scheidsrechterszaken  
Kirsten van Exel Coördinator dames  

Toernooicommissie

Naam Functie E-mail
Gijs Lutje Schipholt Voorzitter toernooi@das-delft.nl
Joshua Fockens    
Wouter Haenen    
Vacature    

Toernooi Denemarken

Naam Functie E-mail
Twan van Helfteren   das.denemarken@hotmail.com
Frans Buitelaar    

Vertrouwenspersonen

Naam Functie E-mail
Eveliene Veldhuizen Vertrouwenspersoon vertrouwenspersooneveliene@das-delft.nl
Lisa Huijgen Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoonlisa@das-delft.nl

Websitecommissie

Naam Functie E-mail
Arjan Jurjens Webmaster webmaster@das-delft.nl
Rik de Graaf Webmaster webmaster@das-delft.nl

Wedstrijdsecretaris

Naam Functie E-mail
Suzanne van Gerwen Wedstrijdsecretaris wedstrijdsecretaris@das-delft.nl

Zaal en materiaalcommissie

Naam Functie E-mail
Rogier The Zaalwacht