Commissies

Bestuur

Naam Functie E-mail
Rienk Bijlsma Voorzitter voorzitter@das-delft.nl
Juliët van Oudenhoven Secretaris secretaris@das-delft.nl
Miranda v.d. Panne-Stolk Penningmeester penningmeester@das-delft.nl
Marcel van Dien Algemeen bestuurslid
Vacature Algemeen bestuurslid

Jeugdcommissie

Naam Functie E-mail
Gijs Lutje Schipholt Voorzitter jeugdcommissie@das-delft.nl
Ronald Jurgens
Astrid Stift
Iris Lindner
Annette Jurgens
Vacature

Jeugdkamp

Naam Functie E-mail
Edward van Ruiven jeugdkamp@das-delft.nl

Kantinecommissie

Naam Functie E-mail
Ronald Jurgens Voorzitter kantinecommissie@das-delft.nl
Linda van der Spek

Kascommissie

Naam Functie E-mail
Henk van der Sman
Raymond de Groot

Ledenadministratie

Naam Functie E-mail
Mariella Post leden@das-delft.nl

Public Relations

Naam Functie E-mail
Marcel van Dien pr@das-delft.nl

Sponsorcommissie

Naam Functie E-mail
Rienk Bijlsma Voorzitter sponsorcommissie@das-delft.nl
Vacature

Takenrooster

Naam Functie E-mail
Marjon van der Vegt rooster@das-delft.nl
Nadine de Lijser

Technische Commissie

Naam Functie E-mail
Frans Buitelaar Aanspreekpunt TC & coördinator teams VU14-DS tc@das-delft.nl
Rik Feijge Coördinator teams MU14-MU18
Anita Strampraat Coördinator teams Instroom/U10/U12
Edward van Ruiven Scheidsrechterszaken
Kirsten van Exel Algemeen TC-lid

Toernooicommissie

Naam Functie E-mail
Gijs Lutje Schipholt Voorzitter toernooi@das-delft.nl
Joshua Fockens
Wouter Haenen
Vacature

Toernooi Denemarken

Naam Functie E-mail
Twan van Helfteren das.denemarken@hotmail.com
Frans Buitelaar

Vertrouwenspersonen

Naam Functie E-mail
Eveliene Veldhuizen Vertrouwenspersoon vertrouwenspersooneveliene@das-delft.nl
Lisa Huijgen Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoonlisa@das-delft.nl

Websitecommissie

Naam Functie E-mail
Arjan Jurjens Webmaster webmaster@das-delft.nl
Rik de Graaf Webmaster webmaster@das-delft.nl

Wedstrijdsecretaris

Naam Functie E-mail
Suzanne van Gerwen Wedstrijdsecretaris wedstrijdsecretaris@das-delft.nl

Zaal en materiaalcommissie

Naam Functie E-mail
Rogier The Zaalwacht