Bestuur & commissies

Bestuur

Naam Functie E-mail
Christophe Ndayizeye Voorzitter voorzitter@das-delft.nl
Letteke Dersjant Secretaris secretaris@das-delft.nl
Günter Weber Penningmeester penningmeester@das-delft.nl
Suzanne van Gerwen Wedstrijdsecretaris wedstrijdsecretaris@das-delft.nl

Evenementencommissie

Naam Functie E-mail
Peter van Geel    

Jeugdcommissie

Naam Functie E-mail
Iris Lindner Voorzitter jeugdcommissie@das-delft.nl
Annette Jurgens    

Jeugdkamp

Naam Functie E-mail
Regina Lobbes   jeugdkamp@das-delft.nl

Kantinecommissie

Naam Functie E-mail
Ronald Jurgens Voorzitter kantinecommissie@das-delft.nl
Eveliene Veldhuizen    

Kascommissie

Naam Functie E-mail
Carlo Langelaan    
Frans Besseling    

Ledenadministratie

Naam Functie E-mail
Olga Meijer   leden@das-delft.nl

Takenrooster

Naam Functie E-mail
Jeff van Egmond-Maurits   rooster@das-delft.nl
Lisa Huijgen    

Technische Commissie

Naam Functie E-mail
Bas Lagendijk Coördinator teams Instroom/U10/U12 tc@das-delft.nl
Vacature Coördinator meiden U14-U18  
Vacature Coördinator jongens MU14-MU18  
Rik Feijge Coördinator heren senioren  
Edward van Ruiven Scheidsrechterszaken  
Barbara Schnoeckel Coördinator dames  
Mariella Post Algemeen lid  

Toernooicommissie

Naam Functie E-mail
Wouter Haenen Voorzitter toernooi@das-delft.nl
Iris Lindner    

Toernooi Denemarken

Naam Functie E-mail
Twan van Helfteren   das.denemarken@hotmail.com

Vertrouwenspersonen

Naam Functie E-mail
Eveliene Veldhuizen Vertrouwenspersoon vertrouwenspersooneveliene@das-delft.nl
Lisa Huijgen Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoonlisa@das-delft.nl

Websitecommissie

Naam Functie E-mail
Arjan Jurjens Webmaster webmaster@das-delft.nl
Rik de Graaf Webmaster webmaster@das-delft.nl

Zaal en materiaalcommissie

Naam Functie E-mail
Rogier The Zaalwacht  
Sebastiaan Lobbes Materiaalcoordinator  
Bert van Blitterswijk Complexbeheerder