Wedstrijden

Zoeken en filteren
Kantinerooster voor speeldag ›
Legenda: thuisuit
Datum Tijd Thuis Uit Locatie Scheidsrechters Tafel Wedstrijdnr
03-02-2023 21:00 DAS VSE 1 EBV Baros VSE 1 Korba sporthalJohn van der Kooij
René den Boer
Liesbeth Gierveld
Eva van Ruiven
594
Kantinerooster voor speeldag ›
Legenda: thuisuit
Datum Tijd Thuis Uit Locatie Scheidsrechters Tafel Wedstrijdnr
04-02-2023 14:45 DAS MSE 5 LUSV Basketbal MSE 4 Korba sporthalThomas Lokken
Jurjen Scharringa
Lara Moerman
Maaite van Steekelenburg
4651
04-02-2023 14:45 DAS X12 1 BS Leiden X12 5 Korba sporthalJeevan Hoogenhout
Pim Horbeek

7359
04-02-2023 16:45 DAS MSE 4 BV Oegstgeest MSE 2 Korba sporthalRienk Bijlsma
Dieter van der Pol
Immanuel Baltus
5053
04-02-2023 16:45 DAS V18 1 (VR) Cady '73 V18 1 (VR) Korba sporthalGustavo Arciniegas
Ivo Majoor
Tony Hertogs
8559
04-02-2023 17:00 Goba X12 1 (VR) DAS X12 2 (VR) Oosterbliek    7350
04-02-2023 18:30 BS Leiden X14 3 DAS X14 1 Sportzaal Houtkwartier    7953
04-02-2023 18:45 DAS MSE 3 BV Leiderdorp MSE 1 Korba sporthalGeorgios Chrysagis
Grant Goddard

Myron Schlee
5731
04-02-2023 21:00 DAS MSE 2 Green Eagles MSE 1 Korba sporthalHerman van Leeuwen
Bart van der Veldt
Christophorus Cahyabudi
Ángel Villar Montero
4499
Kantinerooster voor speeldag ›
Legenda: thuisuit
Datum Tijd Thuis Uit Locatie Scheidsrechters Tafel Wedstrijdnr
05-02-2023 15:00 BC Vlissingen MSE 1 DAS MSE 1 Sporthal Baskensburg    3448
05-02-2023 15:00 S.B.U. VSE 3 DAS VSE 2 Sportcentrum Olympos    3875
Kantinerooster voor speeldag ›
Legenda: thuisuit
Datum Tijd Thuis Uit Locatie Scheidsrechters Tafel Wedstrijdnr
11-02-2023 09:30 Sportiff Grasshoppers British V18 2 DAS V18 1 (VR) British School    8568
11-02-2023 11:00 Almere Pioneers X10 1 DAS X10 1 (VR) Almere Poort    6659
11-02-2023 11:30 Lokomotief X12 1 DAS X12 1 De Altis    7378
11-02-2023 13:30 DAS X14 2 (VR) BV Leiderdorp X14 1 Korba sporthalJelle Dekker
Jurre de Joode

7655
11-02-2023 13:45 Bouncers Basketball M20 1 DAS M20 1 De Duikelaar    9695
11-02-2023 15:15 DAS X14 1 BV Oegstgeest X14 1 (VR) Korba sporthalIlin Jonoski
Thomas Verbraeken

7981
11-02-2023 15:15 DAS M16 3 Zoebas M16 3 Korba sporthalKasper van Wijngaarden
Robert Devilee

8942
11-02-2023 15:30 CobraNova V14 1 DAS V14 1 Forum Kwadraat    8250
11-02-2023 15:30 Klipperstars V16 1 DAS V16 2 Klipper De    8445
11-02-2023 17:00 DAS V16 1 New Stars V16 1 (VR) Korba sporthalAnnette Schouw
Roel van den Hof
David Schaap
Brun Sonneveld
8441
11-02-2023 17:00 DAS M18 2 River Trotters M18 1 Korba sporthalLinda van der Spek
Irene van Zeijl-Boom
Robin de Vetten
9417
11-02-2023 18:45 DAS VSE 2 Utrecht Bull's VSE 5 Korba sporthalThom van den Akker
Timo van der Keijl
Sofie Ruijgrok
Milua Klamer
4310
11-02-2023 18:45 DAS M18 1 (VR) BS Leiden M18 4 Korba sporthalDuncan van Solm
Jeroen van Winden
Senna Bergert
9424
11-02-2023 18:45 Lokomotief M16 2 DAS M16 1 De Altis    8927
11-02-2023 19:30 Springfield VSE 1 DAS VSE 1 De Run    929
11-02-2023 19:30 Novo Stars MSE 1 DAS MSE 5 De Steupel    5576
11-02-2023 21:00 DAS MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 Korba sporthalJeffrey Groefsema
Ralph Stevens
Liesbeth Gierveld
4763
Kantinerooster voor speeldag ›
Legenda: thuisuit
Datum Tijd Thuis Uit Locatie Scheidsrechters Tafel Wedstrijdnr
12-02-2023 11:00 DAS X12 2 (VR) Rotterdam Basketbal X12 2 Korba sporthalKevin Heeroma
Robin de Meester

7373
12-02-2023 12:30 DAS M16 2 BV Alphia M16 2 Korba sporthalRik de Graaf
Joan Herremans
Omar Beladel
Davin Alexina
8930
12-02-2023 17:00 Zoebas MSE 1 DAS MSE 2 Noordhove    5127
Kantinerooster voor speeldag ›
Legenda: thuisuit
Datum Tijd Thuis Uit Locatie Scheidsrechters Tafel Wedstrijdnr
18-02-2023 13:00 Rebound X12 1 DAS X12 2 (VR) De Schenkel    7384
18-02-2023 14:00 DAS X12 1 Zoebas X12 2 Korba sporthal

7385
18-02-2023 16:00 DAS V12 1 CBV Binnenland V12 1 Korba sporthal

8201
18-02-2023 16:00 DAS V18 1 (VR) BC Utrecht Cangeroes V18 2 (VR) Korba sporthal

8573
18-02-2023 16:00 SV Argon X14 1 DAS X14 1 De Eendracht    7993
18-02-2023 16:30 BV Squirrels V16 1 DAS V16 2 Sporthal Oostmeer    8451
18-02-2023 17:00 BV Leiderdorp MSE 1 DAS MSE 3 De Bloemerd    4726
18-02-2023 18:00 DAS MSE 4 Punch MSE 5 Korba sporthal

4621
18-02-2023 20:00 DAS MSE 2 Westland Stars MSE 1 Korba sporthalJohn van der Kooij
Wieger Coolen

6319
Kantinerooster voor speeldag ›
Legenda: thuisuit
Datum Tijd Thuis Uit Locatie Scheidsrechters Tafel Wedstrijdnr
22-02-2023 20:30 Sportiff Grasshoppers MSE 2 DAS MSE 4 Cleyn Duin    4715
Kantinerooster voor speeldag ›
Legenda: thuisuit
Datum Tijd Thuis Uit Locatie Scheidsrechters Tafel Wedstrijdnr
25-02-2023 11:00 Almere Pioneers MSE 2 DAS MSE 3 Almere Poort    5966
25-02-2023 13:30 DAS X12 1 Westland Stars X12 1 Korba sporthal

7400
25-02-2023 15:00 DAS V18 1 (VR) Zoebas V18 1 (VR) Korba sporthal

8581
25-02-2023 16:30 Utrecht Bull's MSE 2 DAS MSE 2 Galgenwaard    5032
Kantinerooster voor speeldag ›
Legenda: thuisuit
Datum Tijd Thuis Uit Locatie Scheidsrechters Tafel Wedstrijdnr
26-02-2023 12:30 BS Leiden X12 4 DAS X12 2 (VR) Sportzaal Houtkwartier    7394
26-02-2023 12:30 BS Leiden V14 1 DAS X14 1 Sportzaal Houtkwartier    8010